Op 3 april verschijnt de PC-versie van The Last of Us: Part 2 Remastered, en deze zal nieuwe personages en maps voor de No Return-modus bevatten.
Dit werd onthuld op de PlayStation Blog. Als nieuwe speelbare personages voor de No Return-modus worden Bill en Marlene toegevoegd. Deze zaten in de eerste The Last of Us-game. Beide personages zullen hun eigen unieke speelstijl kennen. Bill is een ‘smokkelaar’ die een custom pump-shotgun kan gebruiken en dubbel zoveel beloningen krijgt van items die hij oppakt. Marlene is een ‘risktaker’ die een custom assault rifle kan gebruiken en haar No Return-pad een keer per potje kan wijzigen.
Tevens zullen er vier nieuwe maps aan de No Return-modus worden toegevoegd. Zo speelt Overlook zich hoog boven Seattle af, terwijl School de verlaten school is waar Ellie en Dina het in de campagne tegen de W.L.F. opnemen. Streets is gebaseerd op Hillcrest, terwijl Nest is gebaseerd op het gebouw vol met geïnfecteerden waar Abby zich een weg doorheen moest vechten.
De content zal tevens op 3 april verschijnen voor de PlayStation 5, inclusief de extra Trophy’s
Sony liet al eerder weten dat de verplichting om een PSN-account te koppelen bij sommige PlayStation-games die op PC verschijnen niet meer meer noodzakelijk zal zijn. Diegene die toch hun PSN koppelen ontvangen vijftig in-game punten om bonusopties vrij te spelen, maar ook een nieuwe skin voor Ellie met het jasje van het hoofdpersonage uit Naughty Dogs aankomende game Intergalactic: The Herethic Prophet.
Tevens zijn de PC specs bekend gemaakt van de game. Deze kun je hieronder bekijken:
