Welbekende gamejournalist Jeff Grubb verwacht dat er in maart een remaster van de eerste God of War wordt aangekondigd door Sony.
Dit meldde hij via het platform Bluesky. Hij verwacht dat de remaster rond de twintigste jubileumviering van de franchise aangekondigd zal worden, wat op 22 maart aanstaande zal zijn.
In 2023 gaf gamejournalist Nick Baker al aan dat er een mogelijkheid was dat er remasters van de eerste God of War-titels zouden komen voor de PlayStation 5. Afgelopen jaar deden die geruchten opnieuw de ronde. Begin februari verschenen er berichten dat de volgende God of War-game rond een jonge Kratos zou draaien en dat de game zich opnieuw in Griekenland zou afspelen. Velen dachten dan ook al aan een remaster.
We zullen dus even moeten wachten totdat Sony met nieuws komt over de toekomst van de God of War-franchise